Олімпійський тиждень з нагоди Дня фізкультури і спорту

Date: 10 вересня 2020 о 18:50

Проведено Олімпійський тиждень

з нагоди Дня фізкультури і спорту

Сьогодні, як ніколи раніше, ми почали краще розуміти значення здоров’я у житті людини. Коли епідемія нового коронавірусу торкнулася всього людства кожен з нас  по-іншому зрозумів настільки важливо тримати своє тіло у добрій фізичній формі, загартовувати його, щоб бути стійким і протистояти хворобам.  Фізична культура і спорт може допомогти людині у цьому, адже є запорукою здорової нації.

Кожен рік у вересні ми відзначаємо день фізичної культури і спорту – свято сили, краси, здоров’я, гармонії, бадьорого настрою та впевненості в майбутнє кожного громадянина нашої держави. Щороку  під час проведення Олімпійського тижня ми приймаємо в шкільну спортивну родину новее поповнення – маленьких спортсменів-першачків.

І цей рік не став винятком. Хоч в умовах адаптивного карантину заборонені масові заходи для великої кількості учасників, проте в нашому освітньому закладі було проведено  спортивне свято на подвір’ї школи для наймолодших та найстарших здобувачів освіти  із дотриманням соціальної дистанції та обмеженої кількості глядачів та учасників. А основні заходи відбувалися у класних спільнотах та під час позакласної роботи із фізкультури.

Так, для учнів початкових класів були проведені «Веселі старти» у класних спільнотах, для учнів 5-7 класів було організовано змагання з міні-футболу, а  для 8-9 та 10-11 класах – змагання з легкої атлетики. Під час проведення Олімпійського тижня на шкільному стенді були розміщені учнівські плакати та виставка матеріалів  «Ігри, що підкорили світ», на уроках фізкультури проходили різні активності, зокрема, мобільні лінійки «Історія Олімпійських ігор». По класах пройшли виховні справи «Твоє здоров’я  – у твоїх руках»