Зустріч з працівниками поліції та службою порятунку

Дата: 10 вересня 2021 о 08:11
91 перегляд

Зустріч з працівниками поліції та службою порятунку

Найвищими цінностями суспільства є життя і здоров’я дітей. Щоб дитина розвивалася гармонійно, була життєрадісною, виростала повноцінним громадянином, вона повинна бути насамперед здоровою морально і фізично.

Навчання правилам дорожнього руху, правилам безпеки життєдіяльності - це життєва необхідність, тому різні заходи по ПДР та ПБЖ завжди актуальні в навчальних закладах.

З метою підвищення безпеки учнів в ЗОШ I-III ступенів села Бабин Кельменецької селищної ради Дністровського району  проходить місячник безпеки дорожнього руху « Увага! Діти на дорозі!». На початку навчального року додатково провели день знань Пожежної безпеки «Вогонь – не іграшка!»  для того, щоб діти знали, як поводитися в екстремальних ситуаціях, розрізняти поняття «безпека» і «небезпека».

Різноманітною за змістом і формою профілактичною роботою з питань пожежної безпеки та безпеки під час дорожнього руху було охоплено усіх учнів навчального закладу.

З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму класними керівниками проведено:

• інформаційні хвилинки «Безпека на дорозі – безпека життя».

• Бесіди, години класного керівника, виховні години, лекції, цільові дитячі профілактичні заходи «Дитина – пасажир», «Живи цікаво та безпечно», «Найкращий пожежний – це ти обережний».

• Батьківські збори щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

• Поновлено куточки з правил дорожнього руху, безпеки життєдіяльності.

Використовуючи різні   методи і форми роботи,   педагогічний колектив на чолі з дирекцією сприяє   підвищенню   інформованості   дітей   в галузі   надзвичайних   ситуацій, зокрема,   у дотриманні   правил   протипожежної   безпеки.   Боротьба з вогнем потребує від людини   великих   зусиль. Тому першочерговим завданням   школи є забезпечення уважного ставлення до питань дотримання   протипожежних норм і правил,   здобуття   знань   та   навичок   користування   первинними засобами   пожежогасіння, а також вироблення   психологічної стійкості   в надзвичайних   умовах. Проведено ряд бесід в 1-11 класах  під час яких відпрацьовано аналіз дорожніх ситуацій, правила переходу дороги,правила їзди на велосипедах, правила поведінки в громадському транспорті.

Дирекція   школи та учнівські колективи  висловлюють   щиру   подяку   за вмілу і швидку   організацію   зустрічі з учнями,   за   високий   професійний   рівень   у   розкритті   основних   питань по ПДР та ПБЖ досвідченому   у своїй справі  старшому інспекторові ювенальної превенції Дністровського РВП ГУНП в Чернівецькій області старшому лейтенанту поліції Заришняку Павлу Васильовичу,  поліцейському СРПП  капралу поліції  Білоткачу Дмитру Олеговичу, інспектору СРПП старшому лейтенанту поліції Попільницькому Денису Сергійовичу,  начальнику частини 10 ДПРЧ 5 ДПРЗ Береці Олексію Івановичу, начальнику караулу 10 ДПРЧ 5 ДПРЗ Григоришену Роману Валентиновичу, начальнику караулу 10 ДПРЧ 5 ДПРЗ Трофімову Володимиру В'ячеславовичу, головному інспектору Дністровського РВ ГУДСНС України у Чернівецькій області Гульчак Юлії Іванівній, які доступно і цікаво розкрили учням     основні   питання   пожежної безпеки та правил дорожнього руху під час зустрічі  10 вересня у навчальному закладі.

Бажаємо їм   життєвої   енергії,   незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння   народу. Нехай злагода та достаток завжди панують у ваших оселях, а ваша праця сторицею повертається вам здоров'ям, щастям та добром.

Катерина Паращук, педагог-організатор, класний керівник 8 класу