"Діти школи - дітям інтернатів"

Дата: 17 грудня 2018 о 10:44

"Діти школи - дітям інтернатів"

Під такою назвою напередодні Дня св. Миколая активна учнівська молодь Бабинської школи ініціювала та провела благодійну акцію «Діти школи – дітям інтернатів». Діти охоче ділилися своїми іграшками, прочитаними книжечками та канцтоварами, спортивним інвентарем та настільними іграми, якими вже давно не граються. Приємно було спостерігати як діти щодня несли до школи щось нове та цікаве.

Небайдужі школярі та педагоги приносили також продукти для випічки і незабаром у шкільній їдальні запахло домашнім печивом, яке допомогли школярам спекти наші кухарі та прибиральниці.

А далі вся шкільна родина приносила до школи яблука, купувала цукерки, пакувала подарунки та солодощі для діток – вихованців інтернатів, які так чекають на приємне передсвяткове диво.

До благодійної акції долучилися також голова Бабинської сільської ради Григорошенко В.В., керівники місцевих агроформувань Рябий Я.І. та Баранчук М.Ф. та перевізник Мельник В.І., які допомогли дітям в організації поїздки в Хотин.

І ось цей день настав… У понеділок, 17 грудня, бабинські  школярі разом із активістами Ради старшокласників  Боднар Анастасією, Лончиною Яною та заступником директора з виховної роботи Андрущак А.А. здійснили поїздку у Хотинські школи-інтернати № 1 та № 2, привітали діток та передали подарунки, поспілкувалися з ними та подарували частинку свого тепла, любові та ласки.

Емоції переповнювали юних доброчинців. Їхні серця зігрівали посмішки на обличчі вдячних діток, які були приємно вражені таким несподіваним візитом. Слова були зайвими, адже навіщо слова там, де промовляє серце, людська доброта та милосердя.

Ми зробили такий висновок: дарувати подарунки, свої тепло і ласку, робити приємне ближнім, які цього потребують, не менш приємно, ніж отримувати. Нас усіх об’єднала добра справа і додала енергії та натхнення на подальші справи, віри в добро та надії на те, що все у нас буде добре, якщо ми не забуватимемо про своїх ближніх. А в Миколая ми попросимо напередодні свята здоров’я, злагоди та достатку у кожну родину, материнської та батьківської ласки для кожної дитини і миру та добробуту для неньки України.