Успіхи юних бабинських програмістів на Всеукраїнському чемпіонаті FIRST LEGO League 2019

Дата: 10 квітня 2019 о 20:09, Оновлено 4 серпня 2019 о 21:32
188 переглядів

6-7 квітня в м. Києві  у стінах Українського дому пройшов Фестиваль робототехніки та STEM-освіти ROBOfirst, у рамках якого відбувся фінал Всеукраїнського чемпіонату FIRST LEGO League сезону “ВПЕРЕД НА ОРБІТУ!” — масштабна міжнародна подія у сфері освіти, науки і техніки, де талановиті, творчі, ерудовані діти віком від 9 до 16 років зі всієї України демонстрували свої вміння у сфері конструювання, робототехніки, програмування, інженерії і архітектури. 51 команда, понад 500 конкурсантів два дні за допомогою робототехніки розв'язували проблеми польоту до зірок в рамках глобального міжнародного проекту "ВПЕРЕД НА ОРБІТУ".

Уже другий рік Чернівецька область  бере участь у міжнародній програмі  з робототехніки  FIRST LEGO League і представляє її команда «United Kingdom» Бабинської СЗШ  Кельменецького району під керівництвом тренерів-наставників Кульчак Марини та Малай Іванни.

Чи можливо поєднати дружнє змагання та взаємну підтримку, цінувати ідеї кожного, поважати один одного, приймати відмінності, освоїти нові навички, покращити світ? У Програмі FIRST LEGO League - можливо все!

В категорії Основні цінності номінація "Командна робота"  команда «United Kingdom» отримала першу нагороду і такий бажаний кубок.

Завдання команди у проекті сезону «ВПЕРЕД НА ОРБІТУ» було пов’язане з фізичними та соціальними  проблемами, з якими зіштовхнулось людство протягом довготривалого освоєнням космосу в межах нашої Сонячної системи.

Вивчаючи тему сезону команда обрала для детального дослідження «Фізичні і соціальні проблеми космонавтів», дітям треба було познайомитися не тільки з окремими темами фізики, математики, астрономії, але й фізіології, медицини, психології.

А ще діти конструювали, програмували і випробовували робота, який допоможе впоратись із поставленим завданням. Гуртківці не тільки справилися із завданням, але й проявили додаткові уміння – наш робот єдиний серед представлених був «музично обдарованим».

На фестивалі учасники команд також мали нагоду поспілкуватися зі своїми однодумцями з інших міст та регіонів України, взяти участь у запальних флешмобах, вікторинах та конкурсах.

Це були два неймовірні дні, незабутні враження й вибухові емоції, які неможливо передати словами. Ми дуже раді, що змоги потоваришувати з новими лего-френдами, дізнатися безліч захоплюючої інформації, поділитися з іншими нашими ідеями та знайти однодумців.

Ми гордо можемо сказати, що гідно представили Чернівецьку область та нашу школу зокрема – ми  посіли І місце в категорії Основні цінності номінація "Командна робота". Це було незабутньо!

Позаду - хвилювання, виступи, матчі.  Попереду -  новий сезон, нова тема, нові завдання та нові злети.