Районний семінар вчителів математики з проблеми «Формування життєвих компетентностей учнів у процесі вивчення математики.»

Дата: 20 березня 2019 о 21:16
157 переглядів

19 березня на Базі Бабинського закладу загальної середньої освіти відбувся районний семінар вчителів математики з проблеми «Формування життєвих компетентностей учнів у процесі вивчення математики.»

Гостей радо зустріли директор закладу Толошняк В.В., педагогічний та учнівські колективи.

На уроці узагальнення та систематизації знань з алгебри у 9 класі з теми «Арифметична і геометрична прогресії» вчитель математики Стрільчук М.А. звернула особливу увагу учнів на підготовку до ДПА та використала елементи завдань «Крок до ЗНО»

Під час проведення майстер класу вчитель математики та інформатики Кульчак М.В ознайомила присутніх з елементами  STEM-освіти, як дієвого інструменту розвитку в учнів ключових компетентностей і навичок майбутнього на прикладі STEM – уроку «Голограма зі смартфону». А також вихованці гуртка «Робототехніки» презентували своє інноваційне рішення в рамках глобального міжнародного проекту "Вперед на орбіту" та продемонстрували виконання програмованих місій роботом на спеціальному полі.

Керівник районного МО вчителів математики Чебан А.Г. та вчитель математики Іванівецького ЗЗСО Кубляк І.Л. та провели практичне заняттяіз вчителями: «Розв’язування олімпіадних задач з математики »

Також на семінарі розглядалося питання про участь і результативність закладів освіти району в ІІ і ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики за сприяння керівника районного методичного об’єднання вчителів математики Чебан А.Г.

Завершальним акордом семінару стало обговорення участі закладів освіти Кельменеччини у Всеукраїнському та Міжнародному конкурсах з математики «Кенгуру» та проведення підсумків роботи під керівництвом методиста РМК Паламар Т.М.