Свято Останнього дзвоника. Щирі вітання переможцям ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад та конкурсів

Дата: 31 травня о 23:51, Оновлено 4 серпня о 23:53
23 перегляда

Участь в олімпіадах та конкурсах – це щоденна робота на уроках і після них, в школі і вдома, з досвідченими вчителями і самостійно, під батьківським контролем і без нього. І шана всім юним обдаруванням, що ступили на цей тернистий шлях за покликанням душі, за внутрішнім бажанням зробити більше, ніж того вимагає шкільна програма. Піднятися на вершину слави допомогли здібним учням як особистісні якості: наполегливість, жага знань, уміння сконцентруватись, так і постійна допомога та підтримка батьків і справжніх фахівців своєї справи, талановитих вчителів. З найщирішими вітаннями переможців Всеукраїнських олімпіад та побажаннями до всіх школярів звернулися заступник директора з навчально-виховної роботи Нерушка І.А. та інспектор з охорони природи Хотинського національного парку Бодянчук А.А. Щирі вітання переможцям ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад та конкурсів.