Свято Останнього дзвоника. Виховна робота.

Дата: 31 травня о 23:54
23 перегляда

Справді, фортуна не всім посміхається.
Є у житті лиш єдиний гарант –
Не продається і не купляється
Добре ім’я, любов і талант.
А талантів у нас чимало. Бо наша школа – це дивний сад, в якому дбайливі руки садівників – вчителів-наставників, плекають креативних, талановитих, непересічних особистостей з тонким почуттям прекрасного і великим бажанням донести його до оточуючих. Успішних, творчих школярів: художників, вокалістів, танцюристів, їхніх наставників - учителів та надихаючих батьків привітала заступник директора з виховної роботи Андрущак А.А. Голова Бабинської сільської ради привітав єдину в області команду гуртківців "Робототехніки" "First Lego League", їхніх керівників Кульчак М.В, та Малай І.І.та вручив їм символічні подарунки. А лікар загальної практики сімейної медицини Бурмей В.В. привітала учасників проекту «Healthy schools: заради здорових та радісних школярів» та їхнього керівника Сторчак Т.В., які пройшли у фінал проекту серед 580-ти шкіл України. А танцювальний колектив "Like dance", який, до речі, теж отримав чимало грамот, подарував присутнім запальний український танок. Маємо чим пишатися)))