Свято Останнього дзвоника.

Дата: 31 травня о 23:58, Оновлено 5 серпня о 00:00
33 перегляда

Як гадаєте, кому наші переможці, сьогоднішні зірки, повинні бути вдячні? Звісно, турботливим батькам, а також творчим вчителям, бо саме вони ведуть своїх учнів до нових перемог та звершень. На олімпіадах, конкурсах вся увага, як правило, зосереджена на учнях. Про учителів згадують менше, хоча кого, як не їх слід вважати співавторами успіху? Додаткові заняття зі школярами, розробка завдань підвищеної складності, пошук матеріалів, розвиток творчих здібностей, важкі і наполегливі спортивні тренування – вся ця непомітна, але така важка робота лежить на плечах вчителів. Дійсно, у нашій школі працюють висококваліфіковані, ерудовані, творчі та ініціативні педагоги. Привітали наставників обдарованих школярів директор школи Толошняк В.В. та заступник директора з навчально-виховної роботи Нерушка І.А.