Здраствуй, рідна школо!

Дата: 2 вересня о 20:45, Оновлено 2 вересня о 20:50

Здраствуй, рідна школо!

Срібним малиновим  дзвоником День знань запросив сьогодні усіх школярів, їхніх батьків та вчителів до своїх освітніх закладів, аби розпочати новий навчальний рік, а разом з ним продовжувати впроваджувати Концепцію  Нової  української школи.

У казкову Країну дитячих мрій Бабинської школи чарівним потягом примчали 16 маленьких першачків.

Школярів та вчителів прийшли привітати зі святом сільський голова Григорошенко В.В., дирекція освітнього закладу, вчителі-пенсіонери,  батьки, друзі, односельчани.

Директор школи В.В. Толошняк привітала школярів із початком навчального року. Вона щиро подякувала  батькам, голові сільської ради Григорошенку В.В., керівникам агроформувань Рябому Я.І. та Маланчуку Д.В., управлінню освіти  Кельменецької РДА та педколективу за чималі зусилля, які вони приклали, аби школярам було затишно і цікаво навчатися в школі.

Гордо тримали своє перше слово першокласники та одинадцятикласники. Вони  привітали першачків та вручили їм пам’ятні подарунки. Юні вокалісти Яна Китайгородська та Ілона Горбатюк присвятили  пісню вчителям.

Традиційно поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам-односельчанам у ІІ світовій війні та згадали всіх полеглих воїнів та добровольців, які загинули за Україну.

Першокласників  та їхніх батьків запросила на перший урок та першу святкову виховну справу їхня вчителька Мартинюк А.А.. А слідом за ним на перший урок відправилися й інші школярі. Так розпочався новий навчальний рік.

Тож, в добрий час, школярики та школярки, батьки та вчителі! Вдалого початку навчального року усім нам!